Komentāri

Bērnu nometnē ”Laimīte” audzinātāji paceļ balsis un bērnus sauc par ”stulbeņu baru”, savukārt kā soda mērs par nepaklausību tiek piemēroti 50 pietupieni, bērna pausto raidījumam ”Bez Tabu” atstāsta mamma Simona.

Bērnu un jauniešu centra ”Laimīte” direktore Aiva Sarma norāda, ka iepriekš par šādiem gadījumiem nebija dzirdējusi. ”Nedomāju, ka tā ir taisnība,” norādīja ”Laimītes” priekšniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Īsti profesionāli tas nav, un, droši vien, pedagogiem būtu jādomā, kā viņi uzvedas bērnu klātbūtnē,” pauda Rīgas domes Izglītības un sporta departamenta Jaunatnes nodaļas vadītājs Dmitrijs Zverevs. Centrs ”Laimīte” atrodas Rīgas pašvaldības paspārnē.

Tāpat bērna mamma Simona uzskata, ka faktiski nometnē, kuras maksa ir 200 eiro nedēļā, bērni tiek pamesti novārtā. Minimāla programma ir izstrādāta, taču bērni bariņos spēlē kārtis, kamēr paši pedagogi spēlē futbolu vai volejbolu. Tāpat bērni ir sūdzējušies, ka 30 grādu karstumā, kāds valdīja šovasar, neesot bijis pieejams ūdens. Savukārt, A. Sarma norāda, ka tas esot bijis kāds pārpratums, jo ūdens bērniem esot pieejams.

”Laimītes” nometne ierīkota vecās padomju laika pionieru nometnes ēkās.

Plašāk par šo problēmu uzziniet ”Bez Tabu” sagatavotajā sižetā augstāk!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl