Komentāri

Skolēniem sācies trīs mēnešus ilgais vasaras brīvlaiks – kam pievērst uzmanību aicina Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija?

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Ģimeņu ar bērniem atbalsta departamenta direktore Amanda Vēja norāda, ka problēma vasarā ir bērnu garlaikošanās. Ja nav saturīgu laika pavadīšanas iespēju, bērni sāk meklēt piedzīvojumus, un tādējādi nav izslēgta arī iekļūšana dažādās nepatikšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vecākiem īpaša vērība jāpievērš maziem bērniem, kuri bieži vien tiek atstāti vecāko brāļu vai māsu uzraudzībā, un jāņem vērā, ka viņi ne vienmēr spēj uzņemties tādu atbildību kā pieaugušie.

Zinot to, ka iepriekš bijuši vairāki nelaimes gadījumi, jāpievērš uzmanība apstākļiem mājās – atvērtiem logiem, elektroprecēm, kā arī sadzīves ķīmijai, ar ko bērns var rotaļāties, bet pieskatītājs nepamana. Arī pirms došanās peldēt vienmēr ir jāpārdomā un jāpārliecinās, vai līdzi ir pieaugušais. Šādos gadījumos visu izšķir viens mirklis, norāda VBTAI pārstāve.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl