Bērnu autobusa avārija: trīs pusaudži turpina ārstēties slimnīcā

Komentāri

Trīs pusaudži turpina ārstēties slimnīcā pēc tam, kad vakar autobuss ar 20 bērniem nobrauca no ceļa un apgāzās.

Lai gan Salacgrīvas novadā uz Tallinas šosejas notikušajā avārijā traumas guva astoņi bērni, drošības labad mediķi pieņēma lēmumu uz pārbaudēm slimnīcā nogādāt visus 20 bērnus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par laimi, nevienam netika konstatētas smagas un dzīvībai bīstamas traumas. Līdz ar to teju visi pēc ārstu apskates varēja doties mājās, izņemot trīs pusaudžus, kuri turpina ārstēšanos Bērnu slimnīcā.

Ceļu satiksmes negadījums notika, jo kāda vieglā automašīna, veicot kravas auto apdzīšanu, iebrauca pretējā braukšanas joslā. Tā rezultātā pretim braucošais autobuss, lai izvairītos no frontālas sadursmes, saslīdēja, nobrauca no ceļa un apgāzās. Ir zināms, ka neviens no avārijā iesaistītajiem vadītājiem nav bijis alkohola reibumā.

Visticamāk, avārijas iemesls – apgrūtināti braukšanas apstākļi, jo vakar visu dienu bija intensīva snigšana. Savukārt autovadītājs veica nepārdomātu manevru, ar kuru netika galā, un sekas bija bēdīgas.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl