Bērnu autobusa avārija: trīs pusaudži turpina ārstēties slimnīcā

Komentāri

Trīs pusaudži turpina ārstēties slimnīcā pēc tam, kad vakar autobuss ar 20 bērniem nobrauca no ceļa un apgāzās.

Lai gan Salacgrīvas novadā uz Tallinas šosejas notikušajā avārijā traumas guva astoņi bērni, drošības labad mediķi pieņēma lēmumu uz pārbaudēm slimnīcā nogādāt visus 20 bērnus.

Par laimi, nevienam netika konstatētas smagas un dzīvībai bīstamas traumas. Līdz ar to teju visi pēc ārstu apskates varēja doties mājās, izņemot trīs pusaudžus, kuri turpina ārstēšanos Bērnu slimnīcā.

Ceļu satiksmes negadījums notika, jo kāda vieglā automašīna, veicot kravas auto apdzīšanu, iebrauca pretējā braukšanas joslā. Tā rezultātā pretim braucošais autobuss, lai izvairītos no frontālas sadursmes, saslīdēja, nobrauca no ceļa un apgāzās. Ir zināms, ka neviens no avārijā iesaistītajiem vadītājiem nav bijis alkohola reibumā.

Visticamāk, avārijas iemesls – apgrūtināti braukšanas apstākļi, jo vakar visu dienu bija intensīva snigšana. Savukārt autovadītājs veica nepārdomātu manevru, ar kuru netika galā, un sekas bija bēdīgas.

Video

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl