“Pēdējo trīs gadu laikā šis noteikti ir traģiskākais 1. septembris, jo iepriekšējos gados 1. septembrī nav gājuši bojā bērni,” tā sarunā ar LNT Ziņām atzina Valsts policijas Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja priekšniece Vineta Mistre.

Komentējot piektdien, 1. septembrī, Kuldīgas pusē notikušās traģiskās avārijas iemeslus, viņa norādīja, ka 10 gadus vecais bērns no mazākas nozīmes ceļa izbraucis uz galvenā ceļa.

Jau vēstīts, ka piektdien ap plkst. 13.33 Kuldīgas novada Īvandes pagastā ceļu satiksmes negadījumā gāja bojā 10 gadus vecs zēns.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl