Bērns ar īpašām vajadzībām pārnāk mājās ar zilumiem un pazūd no skolas. Vecāki šokā!

1 komentārs

Gaišā dienas laikā no skolas bez vēsts pazūd bērns ar īpašām vajadzībām. Viņa vecāki ir neizpratnē par mācību iestādes darbu un, ņemot vērā citus starpgadījumus, kas skāruši viņu atvasi, jau apsver pārcelties atpakaļ uz ārvalstīm.

Pēc astoņu gadu dzīves Īrijā Daniela ģimene ir atgriezusies Latvijā. Īrijā viņš kopā ar citiem bērniem ar īpašām vajadzībām apmeklējis skolu un arī dzimtenē uzsācis mācības speciālajā internātskolā, kur viņam nav iepaticies – bērns no skolas pārradies mājās ar zilumiem, turklāt stundu laikā izdomājis bēgt prom no mācību iestādes, kaut arī doties ārā drīkst tikai ar pavadošo personu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāve Indra Vilde mums pavēstīja, ka par mācību iestādi sūdzības saņemtas arī iepriekš, taču izvērtējot izrādījies, – tām neesot pamata. Departaments atzinīgi vērtē Rīgas 4. speciālās internātskolas darbu. Par šo gadījumu direktorei ir pieprasīts paskaidrojums.

Skaties video un uzzini vairāk!

TOP komentāri

  • santa
    +1 +1 0

    santa

    Es atnacu uz bernudarzu pec berna. Man saka ka tetis bernu ir panemis jau. Bernu audzinu viena un teta mums nav. Paliku soka un gandriz pagibu. Izradas otru bernu ar tadu pasu vardu panemis tetis bet manejais 5 min jau sez ka wc un es vinu neredzeju. Izjutas bija drausmigas. Ieraugot savu mazuli iznakot no wc apraudajos.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl