Komentāri

Kamēr policisti galvaspilsētā meklē Imantas pedofilu, Ādažos parādījušies vairāki aizdomīgi tipi, kuri uzrunā un vēlas iepazīties ar svešiem bērniem. 

Pirmie signāli par aizdomīgo tipiņu, kurš sastopams Ādažu centrā likumsargus sasnieguši aptuveni pirms četrām nedēļām. Iedzīvotāji ziņojuši par kādu vīrieti, kurš, uzrunājot mazus bērnus un piedāvājot saldumus, cenšas viņus ievilināt automašīnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diemžēl policistu pūliņi nedeva gaidītos rezultātus. Uz mirkli, aizdomīgā tipiņa sirojumi pieklusa, taču pagājušajā nedēļā atkal saņemta ziņa par līdzīgiem notikumiem.

Lai arī policisti šobrīd ir izdarījuši visu iespējamo, lai pilsētas centrā bērni būtu drošībā, kāds Ādažu iedzīvotājs lūdz pilsētas iedzīvotājus būt īpaši uzmanīgiem. Iespējams, šajā apkārtnē siro kāds bīstams ļaundaris.

Turpat Ādažos sastaptie skolēni tik tiešām ir informēti par notikušo un zina, no kā uzmanīties. Par aizdomīgajiem vīriešiem runāts skolā un mājās.

Kāda skolēna draugs, pat piedzīvojis sastapšanos ar šiem tipiem.

Lai arī skolēnu stāstos par notikušo figurē dažādi auto, sākot ar šikiem apvidus spēkratiem, līdz pat nelieliem busiņiem, ir skaidrs, ka tas nav kāda izdomāts stāstiņš. Vairāki bērni tik tiešām sastapušies ar šiem potenciālajiem ļaundariem.

Lai pasargātu savus bērnus no nepatīkamiem pārdzīvojumiem, pārrunājiet šos notikumus ar atvasēm, kā arī nekautrējieties zvanīt uz policiju, ja redzat ko aizdomīgu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl