Komentāri

Kādai māmiņai un divas viņiem bērniem nudien nepatīkami beidzies velo ceļojums. Gribēdami iekraut velosipēdus pasažieru vilcienā, lai nokļūtu līdz iecerētajai velo piedzīvojuma vietai, vilciena durvīs iespiests sievietes velosipēds. ”Paldies Dievam, ka tikai velosipēds,” stāsta sieviete.

Viņa atklāj, ka ar bērniem īpaši sagatavojusi ”plānu”, lai veiksmīgi iekāptu vilcienā ar diviem bērniem un trim velosipēdiem. Ģimene vilcienā kāpusi pirmajā vagonā – tā, lai viņus redzētu vilciena vadītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No sākuma vilcienā iekāpuši bērni. Tad viņa viņiem padevusi riteņus. Un, kad centusies ienest savējo, aizvērušās vilciena durvis. Bērni palikuši vagonā, ritenis iespiests durvīs, bet pati sieviete uz perona. Viņa saka – iespējams, ka nostrādāja automātika un durvis pēc brīža atvērušās. Tomēr sieviete atzīst, ka šis bijis nepatīkams pārdzīvojums. ”Bērni bija šokā, ka varētu aizbraukt kaut kur vieni paši, es savukārt šokā par savu bērnu pārdzīvojumiem,” stāsta sieviete.

Vairāk par negadījumu skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl