Komentāri

Sociālajos tīklos cilvēki Latvijā aktīvi turpina publicēt fotogrāfijas ar saņemtajām Ziemassvētku dāvanām. Tur dominē viedās tehnoloģijas. Tikmēr LNT Ziņu uzrunātie bērni Rīgas ielās atzīst – viņi saņēmuši kārotās dāvanas, un svētkus sauc par izdevušiem.

Mazā Loreta un viņas māsa Beāte Ziemassvētku dienā ir ļoti pacilātā garastāvoklī. Ne tikai galdā celti gardumi, bet Ziemassvētku vecītis dāvanās sasaiņojis rotaļlietas, par kurām sapņojušas un redzējušas vien multfilmās, taču ir arī praktiskas dāvanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dāvanu maisos šogad iztikts bez žagariem – LNT Ziņām atzīst vecāki, jo labu laiku pirms Ziemassvētkiem bērnu uzvedība esot bijusi paklausības piemērs.

“Apbraukājām visus radus, pie katriem radiem bija salavecītis, kas apdāvināja mazos ļoti dāsni. Šorīt vēl bērniem jautājam, vai viņi ir dabūjuši visu, ko gribējuši. Teica, ka – jā. Tā ka var uzskatīt, ka Ziemassvētki ir izdevušies,” stāsta tēvs Edgars.

Lai arī finansiālie izdevumi Ziemassvētku svinībām esot salīdzinoši lieli, tomēr rūpīga iekrāšana mēnešiem iepriekš paglābusi no pamatīga roba ģimeņu budžetos.

“Ja visu tā laicīgi plāno, tad normāli, nevarētu teikt, ka ļoti, ļoti dārgi. Laicīgi vajag apjaust bērnu vēlmes. Ziemassvētku vecītis strādā visu gadu un skatās, ko viņi grib,” atzīst vecāki Evija un Gatis.

“Ja bērns to vēlas, ja to ir uzrakstījis, mēs cenšamies to piepildīt. Ir, protams, cenas augušas, bet nu cenšamies piepildīt bērnu vēlēšanos,” norāda māmiņa Zane.

Ziemassvētku pastaigā izbaudīt izpušķotās eglītes devās arī bērnunama ”Imanta” bērni ar audzinātājām. “Parasti cilvēki ļoti dāsni apdāvina mūs, jo zina, ka bērniem ir nepieciešams saņemt to mīlestību, kas viņiem ir pietrūcis,” norāda bērnu un jauniešu centra ”Imanta” audzinātāja Gunta.

Savukārt daudzi citi bērni vēl arī šodien steidza uz Ziemassvētku vecīša namiņu Doma laukuma tirdziņā, stāstot gan pēdējā mirkļa dāvanu vēlēšanos, gan arī nākot pateikt – paldies – par vakar zem eglītes atrasto.

“Tur visādi roboti. Bērni ir tehnoloģizējušies. Man šausmīgi žēl ir tikai viens – neviens nav paprasījis grāmatu. Ir prasīta tehnika, visādi mošķi, visādi vampīri, nu kas tik tur nebija sarakstīts,” norāda salatēvs.

Ziemassvētku vecītis sola apgūt jaunākās tendences tehnoloģijās, lai jau nākošajos svētkos dāvanās varētu saiņot modernākas lietas.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl