Iedzīvotāji sašutuši par jauna ceļa būvi Berģos

Komentāri

Berģu pašvaldība iecerējusi, ka tai piederošā purvainā apvidū nākotnē sliesies pansijas un viesu nams, tāpat tiks izcirsti koki un izbūvēts ceļš. Lai arī publiskā apspriešana vēl nav noslēgusies un vietējie iedzīvotāji tiesā apstrīd pašvaldības būvatļauju, mežā tiek zāģēti koki un vesti būvgruži, novēroja raidījums Bez Tabu.

Meža izciršanas darbi “apgriezienus” uzņēma jau šā gada vasarā. Iedzīvotājus samulsinājis fakts, ka vēl nav noslēgusies publiskā apspriešana, bet purvainajā apvidū jau rosās automašīnas, kas ved būvgružus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Berģu iedzīvotājs Edgars Saksons:

Detālplānojuma nolikumā skaidri un gaiši pateikts, ka būvniecība var notikt tikai pēc meliorācijas. Kādēļ darbi notiek jau tagad, neviens nevar pateikt. Man rodas jautājums – kas šeit pašlaik notiek.

Viņš uzskata, – kamēr vietējie iedzīvotāji nav nonākuši pie kopsaucēja, vai šādi būvdarbi vispār ir vajadzīgi, neko nevajadzētu darīt. “Tagad esam nolikti ķīlnieka lomā – atkāpšanās ceļa nav, bet domes princips – ko gribēsim, to darīsim,” sacīja Edgars.

”Te ir purvs jau gadiem ilgi, kūdras biezums svārstās no 14 līdz 7 metriem,” raidījumam Bez Tabu stāstīja E. Saksons.

Lai arī raidījums novēroja, – darbi purvainajā vietā turpinās, Berģu pašvaldībā apgalvoja, ka tie esot pārtraukti. Tas esot noticis pēc tam, kad iedzīvotāji tiesā centušies apstrīdēt pašvaldības izsniegto būvatļauju ceļa būvniecības darbiem.

Kā šāda situācija radusies un kādi varētu būt tās risinājumi – uzziniet, skatoties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl