Bergmanis: Vēl nav izlemts, cik karavīru Latvija sūtīs misijā uz Afganistānu

9 komentāri

Šobrīd vēl nav izlemts, cik karavīru Latvija sūtīs misijā un Afganistānu, taču ir skaidrs, ka tiks palielināta Latvijas militārā iesaiste gan Afganistānā, gan Irākā, LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Raimonds Bergmanis

Raimonds Bergmanis
aizsardzības ministrs

Cilvēku skaits ir atkarīgs no mandāta, kas šobrīd mums ir apstiprināts, kā arī no tā, ko no mums lūgs. Šobrīd militāristi izvērtē, kā mēs varam iesaistīties. Mēs vienmēr tiekam augsti novērtēti par to, ka iesaistāmies palīdzības sniegšanā, un tā ir būtiska loma. Man pašam, esot Afganistānā, bija būtiski, ka es redzēju, cik tas ir svarīgi. Daudziem un arī man bija pārsteigums, ka šajā misijā strādā valstis, kas nav NATO. Afganistāna ir vieta, kā saka arī paši vietējie, no kurienes “dzimst” terorisms un izplešas pa visu pasauli, tādēļ ir svarīgi Afganistānā radīt šo stabilitātes sajūtu un stiprināt viņu drošības struktūras, līdzīgi kā mēs to darām Irākā.

NATO operācijā Afganistānā dien 23 Latvijas karavīri, operācijā pret “Daesh” Irākā – seši.

TOP komentāri

 • Milly Hrőnikas Rhydzinsky
  +5 +5 0

  Milly Hrőnikas Rhydzinsky

  Nevienu!!!davai savu armiju stiprinasim nevis risināsim meatrisinamas problemas,afganistana nevar ievest mieru tas jau sen irparbaudits!!!
 • Māris Kamerāds
  +4 +4 0

  Māris Kamerāds

  Kas tas par dolbojobismu??? Kāpēc vispār jālien svešās teritorijās.
 • Asja

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl