Komentāri

Latvijas apņemšanās uzlabot savus bruņotos spēkus ir nesusi pozitīvu rezultātu, un šajā ziņā ir sperts milzīgs solis uz priekšu – tā intervijā “900 sekundēm” apliecināja aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Bergmanis uzskata, ka pats būtiskākais ir mehanizācijas projektu īstenošana, pateicoties kam, Latvijas bruņotie spēki apgādāti ar vajadzīgo bruņutehniku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizsardzības ministrs norāda, ka bruņošanās sacensība nav jāpārtrauc, jo militārā industrija palīdzot ekonomikai. Kā piemēru šajā ziņā viņš minēja mobilos tālruņus.

“Mēs paši sapratām, ka Latvijai bruņotie spēki ir jāattīsta un dalība NATO uzliek par pienākumu domāt šādā virzienā. Ne tikai Latvijai, bet arī pārējām NATO dalībvalstīm ir jādomā par budžeta palielināšanu līdz 2% iekšzemes kopprodukta,” norāda Bergmanis.

Komentējot situāciju ar kaimiņvalsti, ministrs norādīja, ka šobrīd tiešu militāru draudu no Krievijas nav, taču realitāte ir tāda, ka pieredzēti notikumi Gruzijā un Ukrainā.

 

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl