Komentāri

Latvijas apņemšanās uzlabot savus bruņotos spēkus ir nesusi pozitīvu rezultātu, un šajā ziņā ir sperts milzīgs solis uz priekšu – tā intervijā “900 sekundēm” apliecināja aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Bergmanis uzskata, ka pats būtiskākais ir mehanizācijas projektu īstenošana, pateicoties kam, Latvijas bruņotie spēki apgādāti ar vajadzīgo bruņutehniku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizsardzības ministrs norāda, ka bruņošanās sacensība nav jāpārtrauc, jo militārā industrija palīdzot ekonomikai. Kā piemēru šajā ziņā viņš minēja mobilos tālruņus.

“Mēs paši sapratām, ka Latvijai bruņotie spēki ir jāattīsta un dalība NATO uzliek par pienākumu domāt šādā virzienā. Ne tikai Latvijai, bet arī pārējām NATO dalībvalstīm ir jādomā par budžeta palielināšanu līdz 2% iekšzemes kopprodukta,” norāda Bergmanis.

Komentējot situāciju ar kaimiņvalsti, ministrs norādīja, ka šobrīd tiešu militāru draudu no Krievijas nav, taču realitāte ir tāda, ka pieredzēti notikumi Gruzijā un Ukrainā.

 

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl