Komentāri

Nākamgad tiek plānots Latvijas armijas karavīru skaitu palielināt no pieciem līdz sešiem tūkstošiem vīru, turklāt tiek plānots iegādāties arī jaunu militāro tehniku, raidījumā 900 Sekundes sacīja aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, kurš šajā amatā darbojas vienu mēnesi.

Nākamgad Latvija plāno iegādāties būtisku militāro tehniku, pretgaisa aizsardzības sistēmas, tāpat tiek domāts par Stinger raķešu iegādi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runājot par naudas lietām, viņš pauda, ka nākamgad aizsardzības jomai tiek plānots novirzīt 350 miljonus eiro.

Kā, kam un cik sadalīt valsts naudu – tas būs tuvākā mēneša karstākais jautājums, kas pārsvarā saistīts ar politiskiem lēmumiem.
Šodien par 2016. gada budžeta projektu spriedīs Saeimā, pārstāvēto partiju valdēs.

Skaidrs ir tas, ka budžetā nav tik daudz līdzekļu, lai pietiktu visām vajadzībām. Svarīgākā būs aizsardzība un drošība, kas saņems lielāko pieaugumu.

Lai atrastu papildu naudu, plānots ieviest jaunus nodokļus, tostarp akcīzes nodokli benzīnam un gāzei trīs eiro centi par litru un dīzeļdegvielai – viens eirocents. Budžetā tas papildu dos 12,5 miljonus eiro. Tāpat ir vienošanās par sociālā nodokļa griestu atcelšanu algām virs 4000 eiro mēnesī. Gaidāms arī palielinājums akcīzei alkoholiskajiem dzērieniem. Nākamā gada valsts budžeta projektu Saeimā plānots iesniegt 30. septembrī.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl