Bērni mācās atdzīvināt Anniņu

Komentāri

Skolēnu brīvlaiku lielais vairums jauniešu izmanto, lai atpūstos un izklaidētos. Tomēr daži uzcītīgākie raidījuma Degpunktā skatītāji vēlas turpināt mācības. Viņiem šī iespēja tika sagādāta – iepazīstinot ar ātrās palīdzības mediķu darbu un dodot iespēju pašiem iemācīties sniegt pirmo palīdzību kritiskās situācijās.

Mācībās piedalās četri jaunieši, kuri ir regulāri raidījuma Degpunktā skatītāji. Viņus interesē viss, kas saistīts ar glābēju, mediķu un policistu darbu. Viens no puišiem – Ņikita sapņo kļūt par ārstu, bet pirms tam jāpārliecinās, vai viņa sapņu profesija arī realitātē ir tāda, kādu viņš to sagaida.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk skatieties Degpunktā sagatavotajā sižetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl