Beļģijas tautas atbalstam Latvijā izveidota līdzjūtību grāmata!

Komentāri

Lai izteiktu līdzjūtību Beļģijas tautai no 23. marta Rīgā, Beļģijas goda konsulātā, būs atvērta līdzjūtību grāmata.

Tajā varēs parakstīties arī pēc Lieldienu brīvdienām – nākamās nedēļas otrdienā. Tāpat arī ziedus visi, kuri vēlas, aicināti nolikt pie Beļģijas goda konsulāta, jo šobrīd Rīgā nav Beļģijas vēstniecības. Tā pagājušajā gadā taupības nolūkos slēgta ne vien Rīgā, bet arī pārējās Baltijas valstīs.

Beļģijas goda konsulāts atrodas Gulbja laboratorijas centrālajā ēkā Rīgā, Brīvības gatvē, jo goda konsuls ir Gulbja laboratorijas valdes loceklis Didzis Gavars.

Video

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl