2 komentāri

Bijušais veselības ministrs Guntis Belēvičs vērsies tiesā pret Latvijas Ārstu biedrības prezidentu Pēteri Apini par goda un cieņas aizskārumu. Belēvičs no Apiņa vēlas piedzīt 100 000 eiro lielu kompensāciju par nepatiesu un melīgu ziņu izpaušanu.

TV3 Ziņām gan neizdevās uzzināt, kuras tieši ir tās nepatiesās un melīgās ziņas. Belēvičs pašlaik atrodas atvaļinājumā Šrilankā un sīkākus komentārus nesniedza.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iesniegumā tiesai bijušais Belēvičs paudis, – Apinis pret viņu esot izvērsis plašu apmelošanas kampaņu. Būdams ministrs, viņš esot atteicies iecelt Ārstu biedrības šefu Stradiņa slimnīcas valdē. Apinis bijušā veselības ministra aktivitātes nevēlas publiski komentēt. Atgādinām, ka iepriekš Apinis arī TV3 Ziņām nereti ļoti asi izteicies par Belēviču.

Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesa lietu paredzējusi sākt skatīt februārī. Līdz ar 100 tūkstoš eiro lielu kompensāciju Belēvičs prasa Apinim arī atsaukt godu un cieņu aizskarošās ziņas.

TOP komentāri

 • Mārča
  0 0 0

  Mārča

  Belēvičs jau savu godu un cieņu pazaudēja pats nostādot sevi augstāk par vienkāršo tautu, to nevar atgriest ar advokāteļu palīdzību aptīrot kādu nabadzīgāku par sevi....
 • @p_eteris
  0 0 0

  @p_eteris

  Visi slikti, bet Apinis labais. Visus 25 gadus šiverējis pa augšējiem plauktiem un ir LĪDZVAINĪGS VESELĪBAS NEBŪŠANĀS. Apinis ir novērsis briesmas medicīnā , uzbrūkot ministriem, un mediķi šiverē pa to laiku uz vella paraušanas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl