Beigusies bezmaksas augļu un dārzeņu dalīšana Latvijas skolās

Komentāri

Noslēgusies programma Skolas auglis, kas piekto gadu pamatskolēniem nodrošināja bezmaksas augļus un dārzeņus. Šogad šajā projektā bija iesaistījies rekordliels skaits skolu.

Latvijas skolās septiņu veidu dārzeņi un augļi tika izdalīti no 3. novembra līdz 27. februārim, un piektajā programmas norises gadā sasniegts iesaistīto skolu rekords. Šogad tajā piedalījās 792 skolas, taču salīdzinājumā ar pirmsākumiem skolu skaits palielinājies pusotru reizi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā mācību gadā programmā Skolas auglis pa konveijera lenti no šīs noliktavas līdz pamatskolēniem dažādos Latvijas reģionos aizslīdējuši apmēram 1600 tonnu burkānu. Kooperatīvā saimniecība Baltijas dārzeņi ir viena no 129 šā gada piegādātājiem, un dārzeņu audzētāji jau ir iepirkuši sēklas nākamajam gadam.

Skaties foto un video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl