Beidzot! Rīgā tiek nojaukts neglītais Barona ielas grausts

Komentāri

Pamestās ēkas jeb grausti Rīgā ir visai bieži sastopami, un tie pavisam noteikti neizdaiļo pilsētvidi. Ceturtdien sākti nojaukšanas darbi vienā no “slavenākajām” šāda veida ēkām, kas atrodas Krišjāņa Barona ielā, iepretim kādreizējai Sporta pilij.

Graustu nojaukšanu galvaspilsētā līdz šim traucējusi nesakārtotā likumdošana, kas nenosaka pietiekami stingras sankcijas nolaisto ēku vai īpašumu saimniekiem. Ik pa laikam gan pašvaldībai izdodas saņemt atļauju, lai veiktu nojaukšanas darbus kādā no šīm ēkām, tomēr graustu skaits Rīgā joprojām ir liels.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plašāk par šo tematu – ceturtdienas vakara TV3 Ziņās.

Barona ielas grausta nojaukšana:

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl