Beidzot atrasts! Rūdolfu, raudošu zem koka, pamanīja karavīrs

10 komentāri
Beidzot atrasts! Rūdolfu, raudošu zem koka, pamanīja karavīrs
Foto: Facebook / Светлана Хабарова

Ceturtdienas vakarā Saulkrastos pazudušā bērna Rūdolfa meklēšanā iesaistītajiem karavīriem ir izdevies viņu atrast.

Kā vēsta LNT Ziņas, bērns atrasts ļoti netālu no vietas, kur pazudis. Pirms tam šai vietai pāri pārgājušas četras meklētāju ķēdes. Rūdolfs ir bijis pie samaņas un uz vietas esošie iedzīvotāji puiku, kā arī karavīru, kurš viņu atrada, sagaida ar ovācijām.

TV3 aprunājās ar puikas atradēju. Karavīrs norādīja, ka zēns dienās izaugs par cietu riekstu – viņš esot ielīdis lielos brikšņos un viņam atrastas četras ērces, taču šobrīd Rūdolfs ir nogādāts mediķu aprūpē un ir saticis arī savu mammu.

“Neilgi pēc plkst. 12.00 parādījusies informācija, ka Rūdolfs ir atrasts! Valsts policija šoreiz oficiāli apstiprina, ka zēns ir atrasts. Zēnu, kurš sēdējis mežā zem koka un raudājis, atradis NBS karavīrs,” vēsta Valsts policija. Vizuāli zēna veselības stāvoklis nav kritisks, taču viņš nekavējoties tiks nodots mediķu aprūpē.

Meklēšanā piedalījās Valsts policijas, Nacionālo bruņoto spēku, Nacionālās aizsardzības akadēmijas, Zemessardzes, Saulkrastu novada pašvaldības policijas, organizācijas bezvests.lv un citi brīvprātīgie pārstāvji – kopumā ap 500 cilvēku! Valsts policija izsaka lielu pateicību visiem dienestiem un brīvprātīgajiem no dažādām Latvijas vietām, kas piedalījās un palīdzēja meklēšanā un zēna atrašanā!

Kā zināms, mazais puika no dārzu kooperatīva pazuda ceturtdienas vakarā, brīdī, kad viņa māte sarunājās ar kaimiņu.

Foto: pazudušā Rūdolfa meklēšana