Beidzot! Kaitinošajām velorikšām tiks noteikti stingrāki mēri

Komentāri

Sākoties vasaras sezonai, Rīgā pastiprināti ierobežos tā dēvēto velorikšu aktivitātes, piemēram, aizliedzot skaņu pastiprinošu ierīču izmantošanu un regulējot arī to vizuālo izskatu.

Nav nekāds noslēpums, ka Rīgas iedzīvotājiem un viesiem par velorikšu darbību lielākoties ir izveidojies negatīvs priekšstats.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dažkārt siltajā vasaras sezonā tās var aizņemt pat lielu daļu laukuma, veidot drūzmu un skaļi uzvesties, jo tiek ieslēgti mūzikas atskaņotāji un ne visiem šī mūzika patīk.

Tāpat velorikšu vadītājiem nereti tiek pārmesta tūristu apkrāpšana, pieprasot neadekvāti lielu samaksu par pavisam niecīga maršruta veikšanu. Velorikšas var pārvietoties konkrētu maršrutu ietvaros pārsvarā pa Vecrīgu un Rīgas centru, bet nereti ir redzēts, ka rikša brauc daudz tālāk par pilsētas centru, traucējot arī automašīnas un arī gājējus.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl