Komentāri
Beidzot īsta ziema! Slēpošanas kalnus steidz apmeklēt gan lieli, gan mazi
Foto: LETA

Latvijā aktīvās atpūtas cienītāji visas šīs brīvdienas  dienas izbauda ziemas priekus – beidzot darboties sākušas aktīvās atpūtas vietas.

Ir atvērts Žagarkalns, Milzkalns, “Riekstukalns”, Ozolkalns, Reiņa trase, Kamparkalns, Kordes trase, Kaķīškalns un Lemberga hūte. Vairākās pilsētās iedzīvotājiem tiek piedāvātas arī privātu sporta kompleksu vai pašvaldību nodrošinātas distanču slēpošanas iespējas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ziemas prieku baudītājiem Rīgā ir iespēja slēpot Uzvaras parka izveidotajā apļa trasē 400 metru garumā un nākamnedēļ tiks atvērta arī slidotava. Darbu šodien sācis arī Mežaparka estrādē esošais Rīgas sniega parks. Distanču slēpošanas trases pieejamas arī Siguldā un Priekuļos un laiks ziemas sporta veidiem solās būt labvēlīgs arī turpmāk.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl