Bēgļu atbalstītājs: Es domāju, ka Latvija ir tāda valsts, kas var citiem palīdzēt

2 komentāri

“Tie cilvēki – bēgļi – ir nonākuši sliktās situācijās, un es domāju ka tas ir tikai cilvēcīgi viņiem palīdzēt. Es domāju, ka Latvija ir tāda valsts, kas to var izdarīt,” šādu viedokli pauda viens no bēgļu atbalsta gājiena dalībniekiem Guntis. Jau ziņojām, ka sestdien Rīgā notika divas akcijas – viena bēgļu atbalstam, otra – pret bēgļiem. Viedokļi līdz ar to izskanēja visdažādākie.

“Es pat neteiktu ka bēgļiem – es varētu teikt, – cilvēkiem -vajag palīdzēt. Mēs katrs varam nonākt dažādās dzīves situācijās, kurās mums ir nepieciešama palīdzība,” šādu viedokli pauda Renāte, bēgļu atbalsta gājiena dalībniece.

Bēgļu uzņemšanas atbalstītāji ap pusdienlaiku sāka pulcēties Esplanādē, Raiņa pieminekļa pakājē. Nepaspēja viņi paņemt rokās plakātus, kad klāt jau bija arī citādi domājošie.

“Ja tauta 24 stundas dzīvo zem iztikas minimuma, tad, lūdzu, nedrīkst patvērumā nākt neviens iekša pār zemi. Vispirms ir zeme jāsakārto. Tikai tad pastāv jautājums tālāk. Un tas lai būtu uz zemes pēdējais pikets pa mūžu. Lai zeme nekad neredzētu nevienu piketu. Tas ir jānolikvidē,” tā pauda pretējās nometnes dalībnieki, kas sevi dēvē par antiglobālistiem.

Bēgļu uzņemšanas atbalstītāji ap pusdienlaiku sāka pulcēties Esplanādē, Raiņa pieminekļa pakājē. Nepaspēja viņi paņemt rokās plakātus, kad klāt jau bija arī citādi domājošie.

 

Atbalsta gājiena dalībnieki pret sašutuma paudējiem izturējās rezervēti. Vien norādot, ka viņiem ir Satversmē paredzētas tiesības paust savu viedokli. Un tas esot par līdzjūtību.

Foto:

Skaties video un uzzini vairāk!

TOP komentāri

 • Homērs Simpsons
  0 0 0

  Homērs Simpsons

  Ka tad latvija var uzturet visus pasaules klaidonus bet tiem beglisiem no sirijas vajag stastit ka tepat blakus leiputrijai lag ijai atrodas asinskara krievija kas tulit ka sirija nato valstis nodibinas demokratiju ta briesmiga krievija iebruks latvija un tad visiem bus kaput
 • Linda
  0 0 0

  Linda

  Nekad nesapratisu,kapec ir japalidz tik bezkaunigiem radijumiem,kuri ieradusies iznicinat mus...lenam un metodiski.
  Kad tiem radijumiem nedod naudinu pietiekosa apmera...vini bizo brekdami uz kaiminvalsti,kad tur ari neizdodas papildinat kasi,tad vesa miera airejas atpakal no kurienes nakusi,un vairs nekadas briesmas viniem nedraud dzimtene...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl