11 komentāri

Mucenieku iedzīvotāji atklātā vēstulē Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai pauž bažas par gaidāmo patvēruma meklētāju pieplūdumu. Vēstulē viņi norāda, ka nav pret iebraucēju uzņemšanu, tomēr, lemjot par liela daudzuma izmitināšanu vienuviet, valdībai ir jāņem vērā ciema iemītnieku intereses.

Viņi pieprasa lielāku policijas spēku klātbūtni. TV3 Ziņas Mucenieku iedzīvotājiem jautāja, kas Mucenieku iedzīvotājus satrauc visvairāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mucenieku iedzīvotāja Minjona stāsta, ka viņai izveidojies labs kontakts ar iebraucēju bērniem. Mazie ir draudzīgi un labprāt apgūst latviešu valodu. Turpretim, iestājoties tumsai, ielās kļūst neomulīgi.

Jauni vīrieši kļūst uzbāzīgi. Piedāvā iet pastaigāties un nepiekāpjas pat tad, ja atsaka.

Daudzbērnu māte Dzintra ir nobažījusies par savu bērnu drošību. Viņa piekodinājusi savām atvasēm tumsā laukā nespēlēties un nestaigāt pa vienam.

FOTO no patvēruma meklētāju centra Mucenieki!

Atklātā vēstulē premjerei Laimdotai Straujumai Mucenieku iedzīvotāji akcentē, ka nav pret patvēruma meklētāju uzņemšanu. Taču neesot pareizi lielu skaitu izmitināt vienuviet, nav pareizi, ka viņi brīvi var brīvi izmantot ciema infrastruktūru, bet vietējie bīstas iet uz stadionu un tur atpūsties. Daži mazā Pierīgas ciema iedzīvotāji jau nolēmuši mainīt dzīvesvietu.

Līdz šim gan patvēruma meklētāji Muceniekos nav nonākuši konfliktā ar likumu, to apstiprina policijā. Tiem iedzīvotājiem, kuri ciemā uzturas retāk, iebraucēju klātbūtne nav traucējusi.

Atklātajā vēstulē premjerei Mucenieku iedzīvotāji pieprasa papildu policistus un vēlas nākamajā trešdienā klātienē iztaujāt Straujumu. Premjere gan 25. novembrī būs komandējumā Ķīnā.

Tikties ar satrauktajiem ciema iedzīvotājiem viņa ir deleģējusi iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Andrejs
  +7 +7 0

  Andrejs

  To, ka sāksies īstās briesmas varēs uzreiz pamanīt, kad sāks skaļi klaigāt Allahu Akbar un agresīvāk izturēties pret garāmgājējiem tās ir pirmās pazīmes, ka viņiem ir uzradies reliģiskais vadonis, tiem kas muceniekos vēl tāda nav. Bet būs - atvedīs!
  Jauna domubiedru grupa draugiem.lv var sameklēt pēc atslēgvārda - bēgļi .Pētam un risinam situāciju no drošības viedokļa (ir jau 20 biedri un aug)
 • Juris Filipsons
  +7 +7 0

  Juris Filipsons

  Mes vinus barosim,ari es ar savu100Ls pensiju,bet vini tikai slepkavo,laupis,izvaros.paslaik vini gaida skaitlisko papildspekus lai varetu kerties pe darbiem.
 • Gunta Vantere

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl