Bēgļi joprojām atsakās braukt uz Latviju

55 komentāri

Patvēruma meklētājiem joprojām ir visdažādākā reakcija par Latviju – ir cilvēki, kuri sākumā piekrīt braukt uz mūsu valsti, bet atsakās pēdējā brīdī, un ir arī cilvēki, kas uzreiz atsakās braukt uz Latviju, – intervijā “900 sekundēm” stāstīja Valsts robežsardzes priekšnieks Normunds Garbars.

Viņš skaidroja, – pirms došanās uz potenciālo patvēruma valsti cilvēki tiek intervēti, un tad viņi izvēlas piekrist vai nepiekrist doties uz mūsu zemi. “Ar varu neviens netiek šurp vests,” sacīja Garbars.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvija Eiropas Savienības programmas ietvaros uzņēmusi 327 patvēruma meklētājus, bet pavisam plānots uzņemt 531 patvēruma meklētāju, liecina dati.

VIDEO: patvēruma meklētāji negrib doties uz Latviju

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl