Komentāri

Bēglis pārsvarā ir vīrietis spēka gados – ap 20 gadu vecumā. Viņš ir fiziski spēcīgs un grib braukt uz Eiropu pelnīt naudu, integrēties un tad attiecīgi vai nu aicināt savu ģimeni uz šo Eiropas valsti, vai arī sūtīt finanšu līdzekļus atpakaļ uz savu valsti, tā, vaicāts par “vidējā bēgļa” profilu, stāstīja Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) priekšnieks Vilnis Jēkabsons.

Savukārt, jautāts par patvēruma meklētāju izglītību vai darba pieredzi, PMLP priekšnieks skaidroja, ka “pagaidām cilvēki ir dažādi, ar dažādu izglītības līmeni”. Taču pamatā tie patvēruma meklētāji, kas nonāk Latvijā, ir ar zemu izglītības līmeni – viņu izglītība ir vien dažas klases vai arī cilvēks vispār nav gājis skolā. “Tādu ar augstāko izglītību ir tiešām maz, un līdz mūsu valstij šie cilvēki praktiski nenonāk, bet gan paliek citās valstīs,” sacīja V. Jēkabsons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl