51 komentārs
Beatrises vecāki ar asarām acīs lūdz glābt viņu meitiņas dzīvību. Tu vari palīdzēt!
Foto: Personīgais arhīvs

Labdarības lapa Snowflake ir saņēmusi palīgā saucienu no ģimenes, kuru mazajai meitiņas dzīvībai bez medicīniskas iejaukšanās draud briesmas.

Mazajai Beatrisei ir divi gadi, meitiņa ģimenē ir plānots un ļoti gaidīts bērns. Beatrises vecāki īsi pēc bērna dzimšanas uzzināja, ka viņai ir smaga sirds slimība, lielo prieku par meitas nākšanu pasaulē pārtrauca cīņa par bērna dzīvību, šobrīd situācija ir kritiska. Mazulītei ir diagnosticēta smaga sirdskaite (Fallo terāde, kardiovaskulāra mazspēja un hroniska sirds mazspēja).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmo operāciju vecākiem bija iespēja veikt, kad meitiņai bija viens un desmit mēneši gads, ķirurģiskā manipulācija tika veikta Polijā (Gornoslaskie Centrum Zdrowia, Dziecka im Jana Paula II), tika veikta šuntēšana, operāciju veikt izdevās, pateicoties vecāku neatlaidībai un sabiedrības atbalstam. Operācijai tika saziedoti 7000 eiro, bet lai Beatrise varētu dzīvot ir nepieciešama arī otrā operācija, kura izmaksā 21000 eiro.

Foto:

Latvijā šādu operāciju  nav iespējams veikt bez asins pārliešanas, kas gandrīz uz pusi samazina meitenes izdzīvošanas iespēju, tādēļ tuvākā vieta, kur veikt atkārtotu operāciju ir Polija, tajā pašā klīnikā, kur tika veikta pirmā operācija. Turklāt Latvijā bez asins pārliešanas šāda veida operācijas netiek veiktas vispār, ar asins pārliešanu aptuveni tikai divas operācijas gadā. Izvēlēties, kādu no citām Eiropas valstīm šīs medicīniskās procedūras veikšanai ieteica pats Beatrises ārstējošais Latvijas ārsts.

Pašlaik operācijai ģimenei ir izdevies sagādāt 7000 eiro un Beatrises māmiņa ar asarām acīs lūdz palīdzēt, lai būtu iespēja glābt savu meitiņu vēl nepieciešami 14000 eiro. Pēc šīs operācijas veikšanas Polijas ārsti sola 97% iespēju uz pozitīvu rezultātu un pilnīgu atveseļošanos. Operācija paredzēta ļoti drīz, jau novembrī, ilgāk gaidīt diemžēl nav iespējams, jo mazās Beatrises sirsniņai nepiekļūst pietiekami daudz skābekļa, kas jau pašlaik, ir bīstami dzīvībai.

Beatrises tētis (27) strādā par kurjeru, mammīte (21) strādāt pašlaik nevar, jo mazulis ir kopjams, bet cītīgi mācās, lai pabeigtu 12. klasi, jo iepriekš tas nebija izdevies. Beatrises mamma nekādi palīdzēt jaunajai ģimenei nevar, jo pārcieta nesenu insultu arī vīra tēvs smagi slimo, pašlaik ģimene dzīvo pie Beatrises tēta mammas.

TOP komentāri

 • VECS RAKSTS!
 • Līga
  +17 +11 -6

  Līga

  Izrādās atradu atbildi ko vēlējos jautāt, vai tiešām LV neveic operāciju, protams, veic! Un kā izrādās pašu vecāku iegriba veikt ārzemēs operāciju... murgs... visa cilvēku saziedotā nauda aizplūst prom uz ārzemēm...
  Operāciju nevar veikt šeit LV tikai tāpēc, ka to dara dažas reizes gadā? Tas ir ļoti daudz, tātad ir jau liela pieredze?!
  Tikai nesakiet, ja man tā būtu.... Man ir tā bijis! Bērns piedzima ar ļoti smagu sirds kaiti. Mākslīgi uzturēja pie dzīvības. Pirmajās dzīves stundās bija pirmā operācija, piektajā dzīves dienā otrā operācija. Un varat iedomāties, manai meitai šāda veida operācija tika veikta tikai otrajai LV !?
  Un šī operācija tika veikta BKUS.
  Vienmēr būšu pateicīga ārstiem par paveikto un par to, ka man ir gudra, skaista, vesala meita! ES TICĒJU LV ĀRSTIEM, KA VIŅI VAR IZGLĀBT MANU BĒRNU UN VIŅI TO ĀRĪ IZDARĪJA!
 • Līga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl