Barona ielas sāga: korupcijas apkarotāji ieradušies arī uzņēmumā Binders

Komentāri

Nedienas ar jau tā skandalozo slavu ieguvušo Krišjāņa Barona ielas remontu nebeidzas. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sācis kriminālprocesu par Rīgas domes veikto iepirkumu šo remontdarbu veikšanai.

Kriminālprocess sākts nevis par Barona ielas bruģa ieklāšanas iepirkumu, bet gan par ielas seguma rekonstrukciju. Šī iepirkuma summa – 2,6 miljoni eiro. KNAB sācis kriminālprocesu tagad oktobrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr LNT Ziņas noskaidrojušas – KNAB pagājušajā nedēļā ieradās arī ceļu būves uzņēmumā Binders, kas veica Barona ielas seguma rekonstrukciju. KNAB no Binders izņēma daļu dokumentu oriģinālus un veica kopijas.

Foto: Barona iela dienā, kad bija jānoslēdzas remontdarbiem

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl