Barona ielas sāga: korupcijas apkarotāji ieradušies arī uzņēmumā Binders

Komentāri

Nedienas ar jau tā skandalozo slavu ieguvušo Krišjāņa Barona ielas remontu nebeidzas. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sācis kriminālprocesu par Rīgas domes veikto iepirkumu šo remontdarbu veikšanai.

Kriminālprocess sākts nevis par Barona ielas bruģa ieklāšanas iepirkumu, bet gan par ielas seguma rekonstrukciju. Šī iepirkuma summa – 2,6 miljoni eiro. KNAB sācis kriminālprocesu tagad oktobrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr LNT Ziņas noskaidrojušas – KNAB pagājušajā nedēļā ieradās arī ceļu būves uzņēmumā Binders, kas veica Barona ielas seguma rekonstrukciju. KNAB no Binders izņēma daļu dokumentu oriģinālus un veica kopijas.

Foto: Barona iela dienā, kad bija jānoslēdzas remontdarbiem

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl