Barona ielas sāga: korupcijas apkarotāji ieradušies arī uzņēmumā Binders

Komentāri

Nedienas ar jau tā skandalozo slavu ieguvušo Krišjāņa Barona ielas remontu nebeidzas. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sācis kriminālprocesu par Rīgas domes veikto iepirkumu šo remontdarbu veikšanai.

Kriminālprocess sākts nevis par Barona ielas bruģa ieklāšanas iepirkumu, bet gan par ielas seguma rekonstrukciju. Šī iepirkuma summa – 2,6 miljoni eiro. KNAB sācis kriminālprocesu tagad oktobrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr LNT Ziņas noskaidrojušas – KNAB pagājušajā nedēļā ieradās arī ceļu būves uzņēmumā Binders, kas veica Barona ielas seguma rekonstrukciju. KNAB no Binders izņēma daļu dokumentu oriģinālus un veica kopijas.

Foto: Barona iela dienā, kad bija jānoslēdzas remontdarbiem

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl