Barišņikovs atgriezies Rīgā un augustā uzstāsies uz operas skatuves

Komentāri
Barišņikovs atgriezies Rīgā un augustā uzstāsies uz operas skatuves
FOTO: Ilze Vēbere ()

Šodien notika preses konference, kurā informēja par baletdejotāja un aktiera Mihaila Barišņikova monoizrādes Vēstule cilvēkam gaidāmajām viesizrādēm Rīgā. Pasākumā piedalījās Mihails Barišņikovs un Andrejs Žagars.

Rīgā dzimušais izcilais baletdejotājs Mihails Barišņikovs preses konferencē atzina, ka savas latviešu valodas zināšanas ir saglabājis, bet izteikties latviski nu jau kļuvis daudz grūtāk.

Mihails Barišņikovs

Esmu kā suns – latviski visu saprotu, bet parunāt nevaru.

Monoizrādē Mihails Barišņikovs atveido 20. gadsimta izcilo baletdejotāju Vāclavu Ņižinski. Izrādes pamatā ir Ņižinska dienasgrāmatas, kurās dokumentētas mākslinieka pārdzīvojumi un izgaismots viņa garīgās veselības sabrukumu. Viesizrādes Rīgā plānotas mākslinieka pasaules turnejas laikā. Iestudējums tapis kopdarbībā ar pasaulslaveno režisoru un amerikāņu avangarda klasiķi Robertu Vilsonu. Viesizrādes Rīgā organizēs Andreja Žagara kultūras atbalsta un attīstības fonds.

FOTO

Par Barišņikova viesizrādēm plašāk skaties TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl