64 komentāri

Jaunajai māmiņai Saulcerītei Sārai, kurai ir 17 gadu, bāriņtiesa atņēmusi zīdaini – piecus mēnešus veco Danielu. Dēls atdots tēvam – 34 gadus vecam vīrietim. 

Pirms dažām dienām jaunā māmiņa, 17 gadus veca 9. klases skolniece Saulcerīte Sāra, un viņas piecus mēnešus vecais dēliņš Daniels tika piespiedu kārtā šķirti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Atbrauca Daniela tētis Stefans, un prasīja man, vai var dēlu pieskatīt uz divām stundām. Nekad iepriekš viņš tā nebija prasījis. Es atļāvu, un viņš bērnu paņēma. Kad aizbrauca prom, viņš man uzrakstīja īsziņu, ka es Danielu vairs nekad neredzēšu, ka esmu viņam mirusi,” stāsta meitene.

Saulcerītes Sāras mamma Žanete saka, ka šis vīrietis esot sacījis, ka vēlas, lai viņas meita izdara pašnāvību.

Pēc bērna aizvešanas mamma vērsās policijā. Tur esot teikuši, ka nekā jaunajai māmiņai nevarot palīdzēt, jo Madlienas bāriņtiesa ir “par” to, ka bērns paliek pie tēva un ka mammai neesot nekādu tiesību, jo tēvs ir pilngadīgs, bet viņa – nē.

Saulcerīte Sāra ar bērna tēvu, šobrīd 34 gadus veco Stefanu, kopā nedzīvo. Viņu starpā attiecības beidzās vēl pirms Daniela piedzimšanas.

Foto!

Pēc nedēļas ar bāriņtiesas un sociālo dienestu palīdzību tika organizēta stundu gara tikšanās ar bērniņu un tēvu. Tās laikā izcēlās nekārtības, un Saulcerīte ar bērniņu pameta telpas.

Līdz šim brīdim viņa slēpjas no bāriņtiesas, lai viņai atkal neatņem dēlu.

Madlienas bāriņtiesā saka, ka viņiem tika solīts – bērns atgriezīsies krīzes centrā. ”Ja tas nenotiks, tad domāsim, ko darīt tālāk. Ir variants mātes vecākiem atņemt aizgādības tiesības. Vispār domāsim, ko tālāk darīt. Šobrīd policija bērniņu meklē,” saka Aivars Jansons, Ogres novada pagasta bāriņtiesas loceklis.

Raidījuma Bez Tabu rīcībā esošā informācija liecina, ka Stefans ir tēvs vēl vismaz trīs bērniem. Viņam draud sods par nepilngadīgas personas pavešanu.

Šobrīd tiek uzskatīts, ka nepilngadīgā mamma ir bērnu nolaupījusi.

Tam gan pilnībā nepiekrīt Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāja Laila Rieksta-Riekstiņa.

”Māte ir tā, kas bērnu baro ar krūti. To bērna tētis nevar izdarīt, un ar pilngadību tam nav nekāda sakara,” saka L. Rieksta-Riekstiņa. ”Nav nekāda pamata teikt, ka nepilngadības dēļ māte nevarētu bērnu barot ar krūti,” saka bērnu tiesību aizstāve.

Mammas vecāki sava bērna – jaunās māmiņas – vārdā var vērsties tiesā. Viņa uzskata, ka šis jautājums ir jārisina tiesas ceļā.

Savukārt Stefans, bērna tēvs, apgalvo, ka jaunā māte regulāri ”dzerot” apšaubāmās kompānijās un līdzi ņemot bērnu.

Video!

TOP komentāri

 • Liga
  +16 +16 0

  Liga

  Labi iemaksāja tēvs bareņtiesai. Kā zidaini var atnemt mātei kur logika.
 • Es
  +14 +14 0

  Es

  Kāds vājprāts 35 gadus vecs vīrietis paved 16-gadnieci un bāriņtiesa ir vīrieša pusē??? Trakāk vairs nevar būt!
 • no Vācijas.
  +14 +14 0

  no Vācijas.

  Kas ir jāskaidro?
  34 gadus vecs tēviņš nesaprata, ko dara? Tagad lai pasēž aiz restēm un padomā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl