Baltijas valstu izcilāko mākslinieku darbi tiks izstādīti Parīzes mākslas muzejā!

Komentāri

Baltijas valstu izcilāko mākslinieku darbi vienuviet Parīzes mākslas muzejā – šādu ekskluzīvu dāvanu un reklāmu savām valstīm simtgades jubilejā sarūpējuši mākslas kuratori.

Apjomīgā izstāde iepazīstinās Eiropu ar baltiešu glezniecību. Pēdējo reizi līdzīgs kopdarbs notika pirms 80 gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

“Faktiski tā ir mūsu mākslas klasiķu sapņa piepildīšana – nonākt Eiropas kultūras metropolē Parīzē,” saka izstādes kuratori, kuri organizē Baltijas valstu mākslinieku simtgadības izstādi slavenajā Orsē muzejā.

Ar 19. un 20. gadsimta mijā tapušo simbolismu Latviju šajā mākslas skatē pārstāvēs Rozentāls, Purvītis, Valters, Ūders un citi, Lietuvu – Čurļonis un Ruščics -, bet Igauniju Rauds un Megi.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl