4 komentāri
Baltijas valstu drošība ir daudz vājāka nekā Ukrainā pirms Krievijas īstenotās agresijas
Foto: LETA

Baltijas valstu drošība šobrīd ir daudz vājākās pozīcijās nekā pirms Krievijas agresijas Ukrainā un Krievijas īstenotās politikas. Lai stiprinātu Latvijas pozīcijas, mūsu valsts slēgs aizsardzības jomas sadarbības līgumu ar ASV, un par to otrdien aiz slēgtām durvīm valdībā tiks uzklausīts Aizsardzības ministrijas ziņojums.  

Plānots slēgt sadarbības līgumu ar ASV, kas prasīs vairāku ministriju iesaisti, lai atvieglotu sabiedroto uzņemšanu Latvijā, tādējādi veicinot sabiedroto klātbūtni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šis līgums arī vērtējams kā viens no darbiem, lai sagatavotos jūlijā paredzētajam NATO samitam Varšavā, kurā paredzēts pieņemt lēmumus par sabiedroto ilgtermiņa klātbūtnes nodrošināšanu Baltijas valstīs.

ASV jau šobrīd sniedz ieguldījumu Latvijas drošības stiprināšanā, dodot finansējumu dažādiem aizsardzības projektiem, kā arī kopš Krimas aneksijas 2014. gadā nodrošinot savu karavīru pastāvīgu klātbūtni Latvijā.

TOP komentāri

 • Mudīte
  +1 +1 0

  Mudīte

  neko neviens neizaicina kad lodes lidos pār Latviju tad sāksiet citādā domāt un rakstīt jo gulēsiet dziļā miegā!!!!!
 • Juris P
  0 0 0

  Juris P

  Ir tads teiciens, gribi mieru tad gatavojies karam. Ja Latvija nebutu NATO dalibvalsts,tad taja tiktu iesutiti zalie cilvecini un butu noticis referendums,reize ar Krimu butu pazemigi lugusas uznemt tas lielas Krievijas sastava. Krievija negad sava vesture nav atteikusies kadu zemiti paklaut vai izlaupit. Ja ta to nedara,tas nozime,ka nav istais bridis,nav tik daudz speka sakoncentrets,vai pasa Krievija bardaks valda. Pieci iemesli nenak galva,bet dazus varetu nosaukt,kapec Krievijai noderetu nabadziga Latvija. 1)Pasa Krievija atskaitot Maskavu,Peterburgu nav ipasi nekada "malina",ja tas butu otradak,tad vinu skaits Latvija samazinatos atrak neka viniem draudzigas Kazakstanas un citu tai draudzigo valstu. 2) Krievija var iebrukt,lai aizstavetu savus pazemotos krievus,kuriem Latvija jamacas kaut kada,nekam nevajadziga latviesu valoda. PSRS laikos krievi Latvija bija kungi,bet tagad tas oficiali atnemts. 3) Ostas noderetu,jo Somu lici esosajam barga ziema kugiem cels jalauz ar ledlauziem. 4) Ja Latviju negaiditi ienem,tad kars pret NATO notiek nevis Krievija,bet Latvija. Tadejadi necies Krievijas pierobezu apgabali. 5) Zemes nekad nemedz but par daudz. Ja tomer Putins vai kads doma savadak,lai piedava man. Ta var but jebkada stavokli, mezi,purvi,tuksnesi,kalni. Galvenais,jo vairak,jo labak. Pat Krievijas teritorijas lieluma var piedavat,paldies gaidu piedavajumus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl