Baltijas šprotes varētu atkal tirgot Krievijā

2 komentāri

Pārtikas un veterinārajam dienestam pagaidām nav oficiāla Krievijas federālā veterinārā un fitosanitārā uzraudzības dienesta Rosseļhoznadzor apstiprinājuma informācijai, ka Baltijas valstu šprotes pēc jaunā gada varētu atgriezties Krievijas tirgū.

Ja šī masu medijos izskanējusī ziņa apstiprināsies, tad mūsu šprotu atgriešanos lielās kaimiņvalsts tirgū būs veicinājusi arī vasarā notikusī Zaļo un zemnieku savienības ministru tikšanās ar vienu no Krievijas premjerministra vietniekiem Arkādiju Dvorkoviču laikā, kad viņš Latvijā pavadīja atvaļinājumu, tā pieļauj tikšanās organizators, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Tolaik tikšanās tika kritizēta, jo par tās detaļām, pretēji ierastajai praksei, nebija informēta Latvijas Ārlietu ministrija.

Precīzāka informācija no Krievijas kolēģiem par iespēju Latvijas šprotēm atgriezties Krievijas tirgū, iespējams, tiks saņemta jau šodien.

Krievija ierobežojumus visas Latvijā ražotās zivju produkcijas ievešanai, skaidrojot šo lēmumu ar pārkāpumiem, kas konstatēti Krievijas pārtikas uzraudzības inspekciju laikā Latvijas zivju pārstrādes uzņēmumos, noteica 2015. gada jūnijā.

Ko par iespēju atgriezties Krievijas tirgū saka Latvijas zivrūpnieki? Par to LNT Ziņu sižetā!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl