VIDEO: Baltijas jaunsargi Kalnciemā izdzīvo skarbos armijas apstākļus

Komentāri

Jaunsargi no trim Baltijas valstīm tiekas kopīgā vasaras nometnē. Sporta spēles, šaušana un dažādas sacensības ļauj stiprināt jaunsargu izpratni par komandu un ļauj iegūt jaunus draugus.

Kalnciema vidusskolas teritorija šonedēļ kļuvusi par pulcēšanās vietu vairāk nekā 140 Baltijas valstu jaunsargiem. Jaunieši piedalās vasaras nometnē Baltic Guards 2015. Otrdien nometne tika atklāta un jau risinājās pirmās spēles un pārbaudījumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sporta spēles, šķēršļu joslas, šaušana un citas aktivitātes – tas viss, lai jaunsargi stiprinātu reģionālo identitāti, veicinātu savas līdera prasmes un spēju pārvarēt krīzes simulācijas.

Skaties foto:

Jauniešiem jaunsargu nometnēm nākas pamatīgi pasvīst – sportiskās aktivitātes ir daudz, un tās ir sarežģītas arī dzīvošana teltīs, 30 grādu karstumā ir nopietns pārbaudījums. Šī ir jau ceturtā šāda veida starptautiskā jaunsargu nometne, ik gadu jaunsargi pulcējas citā Baltijas valstī.

Jaunsargiem paredzēts arī 16 km garš pārgājiens un iepazīšanās ar NBS ieročiem un tehniku. Tāpat paredzētas diskusijas par valstu tradīcijām, notikumiem, cilvēkiem un faktiem. Bet ar īpašu nepacietību tiekot gaidīti specvienības paraugdemonstrējumi. Nometne turpināsies visu šo nedēļu.

Skaties video:

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl