Komentāri
Baltijas iedzīvotāji visdrošāk jūtas savās mājās, mazāk pasargāti – uz ielas
FOTO: LETA

Baltijas valstīs cilvēki visdrošāk jūtas paši savās mājās – tikai 15% iedzīvotāju Latvijā un Lietuvā un 10% Igaunijā satrauc varbūtība, ka fiziska vardarbība varētu tikt vērsta pret viņiem pašu mājās. Turpretī daudz mazāk par savu drošību cilvēki pārliecināti, atrodoties uz ielas, secināts ERGO Drošības indeksa aptaujā.

Salīdzinot Baltijas valstis, ārpus mājas visdrošāk jūtas igauņi – 32% aptaujāto atzinuši, ka bažījas par savu drošību, atrodoties uz ielas. Savukārt Latvijā un Lietuvā attiecīgi 45% un 46% iedzīvotāju atzīst, ka viņu drošība uz ielas varētu būt apdraudēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pētījuma rezultāti rāda, ka kopumā gandrīz piekto daļu Baltijas iedzīvotāju satrauc tas, ka viņi varētu piedzīvot seksuālu vardarbību. 24% Latvijas iedzīvotāju par ticamu pieļauj arī iespējamību, ka viņiem varētu uzbrukt tautības, reliģiskās pārliecības vai seksuālās orientācijas dēļ. Cilvēkus Lietuvā un Igaunijā šāda varbūtība satrauc mazāk – attiecīgi 16% un 15%.

Pieaug interese un izpratne par dažādiem dzīvības un veselības apdrošināšanas risinājumiem. Turklāt papildus uzkrāšanai iedzīvotāji arvien biežāk izvēlas tādus papildapdrošināšanas veidus kā nelaimes gadījumu apdrošināšana, smagu saslimšanu vai dzīvības riska apdrošināšanu,” norāda Ingrīda Ķirse, ERGO valdes locekle Baltijas valstīs.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl