Balticovo uzaicina dzīvnieku draugus apmeklēt uzņēmumu

2 komentāri

Latvijas olu un olu produktu ražošanas uzņēmuma Balticovo vadība uzaicinājusi dzīvnieku aizstāvības organizācijas Dzīvnieku brīvība pārstāvjus apmeklēt uzņēmumu, lai informētu par vistu labturības normām vistu kūtīs, kā arī iepazīstinātu ar uzņēmuma darbību un nākotnes attīstības plāniem.

Divpusējā tikšanās paredzēta šā gada 2. novembrī.

“Tikšanās laikā Balticovo vadība biedrības pārstāvjus informēs par vistu labturības uzlabošanas iecerēm, nākotnes plāniem pārveidot Madonas kūtis par brīvās turēšanas apstākļos dzīvojošu vistu kūtīm un citiem abpusēji svarīgiem jautājumiem. Tostarp uzņēmuma vadība pirmdien tiksies ar Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) vadību, lai pārrunāt notiekošo saistībā ar dzīvnieku aizstāvju sacelto ažiotāžu un PVD notikušā audita rezultātus,” informē Balticovo pārstāvji.

Jau ziņojām, – dzīvnieku draugu organizācijas ik pa laikam iekļūst vietās, kur tiek turēti dzīvnieki. Pērn tas notika ar kažokzvēru fermām, bet šoreiz dzīvnieku tiesību aizstāvji uzņēmuši šķebinošus kadrus olu ražotnēs Madonā un Daugavpilī. Izplūkātas spalvas, šķībi apgriezti knābji, lauztas kājas un no būriem neizvāktas maitas. Dzīvnieku tiesību aizstāvji pārmet, ka tā nav pienācīga izturēšanās pret putniem.

Noskaties raidījuma Nekā personīga video!

TOP komentāri

 • ...
  +2 +2 0

  ...

  Par vēlu tagad tai vadībai kaut ko tur saukt un rādīt! Protams, ka sakops pirms vedīs cilvēkus. Es pats vairs nepērku viņu olas, jo visvairāk man nepatika kā vadība komentēja situāciju! Kauns bija klausīties!
 • Līga Lucaus
  +1 +1 0

  Līga Lucaus

  žel ka Jūs neredzat kādā stāvoklī ir Anglijā govis fermās.... Neviens viņas tur neārstē. Nošaut lētāk par 50 paundiem...gotiņu.Viņu mūža garums ir apmēram 4gadi...
  Zāli un ganības vinas nav redzējušas. Pati tur biju un strādāju. vēl sapņos rādās..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl