Komentāri

Pavērsiens skandalozajā Baltezera aktīvista Artūra Priedes lietā – tiesa viņam piespriedusi trīs gadus reālu cietumsodu, atzīstot viņu par vainīgu 50 000 eiro liela kukuļa izspiešanā no kāda būvniecības uzņēmuma. Pats Priede gan joprojām uzsver, ka ticis apzināti iegāzts un sola spriedumu pārsūdzēt.

Biedrības “Par brīvu Lielā Baltezera krastu” vadītāju Artūru Priedi aizturēja 2012. gada aprīlī, kādā lielveikalā – brīdī, kad viņa rokās atradās mape ar 50 000 eiro. Tad mediji vēstīja par smalki izplānotu izspiešanas shēmu – proti, viņa vadītā biedrība aktīvi cīnījusies pret kādas smalkas viesnīcas būvniecību ezera krastā, bet, lai pārtrauktu šo cīņu, uzņēmējiem pieprasījusi samaksu. Pēc dažām dienām lieta tika izbeigta, jo Priede savu vainu atzina un izspiesto naudu atdeva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr Ģenerālprokuratūra šo lēmumu atzina par nelikumīgu un atcēla, tāpēc krimināllieta atkal nonāca tiesā. Uz apsūdzēto sola Priede sēdās 2014. gada martā. Nu beidzot paziņots spriedums – viņam jāsēž trīs gadi cietumā. Tāpat viņam jāatmaksā vairāki nekā 7000 eiro kompensācija vienam no cietušajiem. Priedem arī piecus gadus liegts ieņemt vadošus amatus vides aizsardzības organizācijās.

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa Priedi notiesājusi pēc panta par neatļautu labumu pieņemšanu lielā apmērā. Šobrīd Priede apgalvo, ka tomēr ticis iegāzts. Sprieduma pilns teksts būs pieejams 4. janvārī, pēc kā 10 dienu laikā to iespējams pārsūdzēt.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl