Baltā nakts ir klāt! Uzzini, ko var aplūkot šogad!

Komentāri

Rīga jau kārtējo reizi pārsteidz iedzīvotājus un pilsētas viesus  mākslas forumā ”Baltā nakts”.

Šogad, ko redzēt, ir ļoti daudz, kopā teju 60 objekti – gan pasākuma programmā iekļautie, gan arī pēc dažādu galeriju un kafejnīcu iniciatīvas veidotie.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ierasts, foruma laikā tiek īstenoti arī vairāki starptautiskās sadarbības projekti. Es, piemēram, šobrīd atrodos pie britu mākslinieka veidotas instalācijas “Mēness muzejs”, kas jau izpelnījies vislielāko rīdzinieku interesi.

 

“Baltā nakts” Rīgā norisinās jau 12. gadu. Šogad tas notiek ne vien Rīgas centrā, bet arī Pārdaugavā un citās pilsētas vietās. Tāpēc ieteiktu informācijas centrā, kas atrodas pie Laimas pulksteņa, paņemt  – bukletu un karti. Visus ”Baltās nakts” pasākumus var apmeklēt bez maksas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl