Balsu pirkšanas gadījumi saņemti no dažādiem reģioniem un saistībā ar dažādām politiskajām partijām, ziņo DP

Pievienot komentāru
Balsu pirkšanas gadījumi saņemti no dažādiem reģioniem un saistībā ar dažādām politiskajām partijām, ziņo DP
Kaspars Krafts / f64

Drošības policijas priekšnieks Normunds Mežviets aicinājis visus Latvijas iedzīvotājus informēt Drošības policiju, ja ir aizdomas par iespējamu balsu pirkšanu vai kādām nelikumīgām darbībām, ko veic Vēlēšanu komisijas dabinieki.

Tāpat viņš apstiprināja, ka ir saņemtas ziņas par balsu pirkšanas gadījumiem, turklāt šīs ziņas ir no dažādiem valsts reģioniem un saistībā ar dažādām politiskajām partijām.

Skaties.lv jau ziņoja – Drošības policija ir sākusi divus kriminālprocesus par apzinātu kavēšanu personai brīvi realizēt tiesības vēlēt deputātus. Ņemot vērā, ka kriminālprocesu ietvaros notiek izmeklēšana, Drošības policija nesniedz plašākus komentārus. Taču signāli par iespējamu vēlētāju balsu pirkšanu šodien nāca no Rēzeknes.

Tur vēlēšanu komisijas darbinieki ievērojuši trīs iereibušus vīriešus, kuri sākumā iegājuši iecirknī un nobalsojuši, bet pēc tam izgājuši ārā, zvanījuši pa mobilo telefonu un ar atlikušajiem vēlēšanu sarakstiem kādu gaidījuši.

Pēc satikšanās ar gaidīto personu katrs devies uz savu pusi. Vēlēšanu komisijas darbinieki pieļauj, ka minēto personu satikšanās gaitā varējusi notikt norēķināšanās par balsīm.

VIDEO!

Lasi vēl