Komentāri

Drošības policijas priekšnieks Normunds Mežviets aicinājis visus Latvijas iedzīvotājus informēt Drošības policiju, ja ir aizdomas par iespējamu balsu pirkšanu vai kādām nelikumīgām darbībām, ko veic Vēlēšanu komisijas dabinieki.

Tāpat viņš apstiprināja, ka ir saņemtas ziņas par balsu pirkšanas gadījumiem, turklāt šīs ziņas ir no dažādiem valsts reģioniem un saistībā ar dažādām politiskajām partijām.

Skaties.lv jau ziņoja – Drošības policija ir sākusi divus kriminālprocesus par apzinātu kavēšanu personai brīvi realizēt tiesības vēlēt deputātus. Ņemot vērā, ka kriminālprocesu ietvaros notiek izmeklēšana, Drošības policija nesniedz plašākus komentārus. Taču signāli par iespējamu vēlētāju balsu pirkšanu šodien nāca no Rēzeknes.

Tur vēlēšanu komisijas darbinieki ievērojuši trīs iereibušus vīriešus, kuri sākumā iegājuši iecirknī un nobalsojuši, bet pēc tam izgājuši ārā, zvanījuši pa mobilo telefonu un ar atlikušajiem vēlēšanu sarakstiem kādu gaidījuši.

Pēc satikšanās ar gaidīto personu katrs devies uz savu pusi. Vēlēšanu komisijas darbinieki pieļauj, ka minēto personu satikšanās gaitā varējusi notikt norēķināšanās par balsīm.

VIDEO!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl