Balsu pirkšanas dēļ Vienotībai būtu jāuzņemas politiskā atbildība, domā iedzīvotāji

Komentāri
Balsu pirkšanas dēļ Vienotībai būtu jāuzņemas politiskā atbildība, domā iedzīvotāji
Foto: LETA

Lielākā daļa jeb 71% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka skandāla par iespējamo balsu pirkšanu dēļ Vienotībai būtu jāuzņemas politiskā atbildība, liecina pētījumu aģentūras TNS veiktā aptauja.

15% ir pretējās domās un nedomā, ka Vienotībai būtu jāuzņemas politiskā atbildība, savukārt vēl 14% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr puse jeb 51% aptaujāto Latvijas domā, ka atbilstošākā rīcība gadījumā, ja tiks konstatēts, ka ir notikusi balsu pirkšana, būtu Dzintara Zaķa aiziešana no politikas. Ceturtā daļa (26%) uzskata, ka atbilstošākā rīcība būtu kāda no Vienotības līderiem atkāpšanās. Savukārt 4% iedzīvotāju uzskata, ka šādā gadījumā vainīgajam jāstājas tiesas priekšā, bet vēl 4% ir pārliecināti, ka Vienotībai kā partijai būtu jāaiziet no politikas, bet 3% iedzīvotāju norādījuši, ka, viņuprāt, Vienotībai būtu jāaiziet no koalīcijas. 2% iedzīvotāju uzskata, ka gadījumā, ja tiktu konstatēts, ka ir notikusi balsu pirkšana, būtu jāanulē vēlēšanu rezultāti un jārīko atkārtotas vēlēšanas. Pārējie norādījuši citu atbilžu variantu. Vēl 7% iedzīvotāju nav spējuši sniegt konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl