Balso arī Vējonis: ”Pašvaldībās jāstrādā tādiem deputātiem, kuri ir gatavi pieņemt izšķirīgus lēmumus!”

3 komentāri

Pašvaldību vēlēšanās Ogres vēlēšanu iecirknī nobalsojis arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi. Prezidents, komentējot to, kam būtu jākļūst par vietvaru deputātiem, norādīja, ka ”pašvaldībās jāstrādā tādiem deputātiem, kuri ir gatavi pieņemt izšķirīgus lēmumus”.

Prezidents ar kundzi Ivetu Vējoni balsoja vēlēšanu iecirknī, kas atrodas netālu no Vējoņu ģimenes dzīvokļa. Ienākot vēlēšanu iecirknī, Vējonis deva labas dienas vēlētājiem, taču kāds kungs uz to atbildēja: “Diena jau laba, bet kādi tie nācēji.”

Valsts prezidents novēlēja iedzīvotājiem doties uz vēlēšanām, neskatoties uz to, ka laiks ir vēss un labāk gribētos palikt mājās.

“Jābūt aktīviem, jo tikai mūsu rokās ir iespēja noteikt, kas nākamos četrus gadus strādās un pieņems lēmumus. Mums ir tiesības un pienākums piedalīties vēlēšanās, mums ir iespēja izvēlēties. Tā ir demokrātija. Svarīgi ir nesūkstīties, ja nepatīk kāds kandidāts. Labāk būtu, ja tie, kas sūkstās, paši piedalītos vēlēšanās kā deputātu kandidāti,” uzsvēra Vējonis.

3 komentāri