Balso arī Vējonis: ”Pašvaldībās jāstrādā tādiem deputātiem, kuri ir gatavi pieņemt izšķirīgus lēmumus!”

3 komentāri

Pašvaldību vēlēšanās Ogres vēlēšanu iecirknī nobalsojis arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi. Prezidents, komentējot to, kam būtu jākļūst par vietvaru deputātiem, norādīja, ka ”pašvaldībās jāstrādā tādiem deputātiem, kuri ir gatavi pieņemt izšķirīgus lēmumus”.

Prezidents ar kundzi Ivetu Vējoni balsoja vēlēšanu iecirknī, kas atrodas netālu no Vējoņu ģimenes dzīvokļa. Ienākot vēlēšanu iecirknī, Vējonis deva labas dienas vēlētājiem, taču kāds kungs uz to atbildēja: “Diena jau laba, bet kādi tie nācēji.”

Valsts prezidents novēlēja iedzīvotājiem doties uz vēlēšanām, neskatoties uz to, ka laiks ir vēss un labāk gribētos palikt mājās.

“Jābūt aktīviem, jo tikai mūsu rokās ir iespēja noteikt, kas nākamos četrus gadus strādās un pieņems lēmumus. Mums ir tiesības un pienākums piedalīties vēlēšanās, mums ir iespēja izvēlēties. Tā ir demokrātija. Svarīgi ir nesūkstīties, ja nepatīk kāds kandidāts. Labāk būtu, ja tie, kas sūkstās, paši piedalītos vēlēšanās kā deputātu kandidāti,” uzsvēra Vējonis.

TOP komentāri

 • Andis Kazāks
  0 0 0

  Andis Kazāks

  Te nu nav ko pielikt.Kā naglai pa galvu.Taču mūsu vēlētajiem švaukstiem ir dziļi nospļauties ko par viņiem tauta domā.Vējonis labāk būtu padomājis ko viņš kā politiķis un valsts prezidents savas politiskās karjeras laikā būs nozīmīgu paveicis savas valsts un tautas labā.Ticu ka viņš sevi uzskata par baigo goda veci....piemirsdams ka ir tikai tāda lelle kuru vada pavisam citi cilvēki.
 • Haralds Viškers
 • Bārda Salcevičš - azartspēlmanis
  0 0 0

  Bārda Salcevičš - azartspēlmanis

  Pie mums Jēkabpilī, prezidenta kungs, lēmumi ir izšķirīgi manai azarspēļu spēlēšanas kapacitātei un kabatai. Un arī uzņēmēju iespējai kaut ko nopelnīt, vispār. Jau 20 gadus ! KNABim Slava !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl