Baložos piecgadīgs bērns naktī aizbēg no dzērājas mātes

3 komentāri

Policijas darbiniekiem pagājušajā naktī kārtējo reizi bija jā meklē pazudis bērns. Šoreiz incidents notika Baložos, kur kāds piecgadnieks aizbēga no piedzērušās mātes. Pēc vairāku stundu meklējumiem zēns tika atrasts pie paziņām.

Pēc tam jau atklājās, ka bērna māte ir pamatīgā alkohola reibumā. Kopš bērna pazušanas bija pagājusi gandrīz stunda. Ķekavas novada pašvaldības policisti stāsta, ka bērna māte spējusi paskaidrot, ka sastrīdējusies bērnu, un tad viņš aizmucis. Uzreiz pēc informācijas saņemšanas nekavējoties tika sākta piecgadīgā bērna meklēšana. Tika apzināti tuvumā mītošie sievietes un bērna radinieki. Pēc vairāku stundu meklēšanas aptuveni četros no rīta piecgadnieks atradās pie kādas bērna mātes paziņas.

Par notikušo policija informēja bāriņtiesu, kas bērnu nekavējoties nogādāja aprūpes iestādē.

Piecus gadus vecais zēns mātei ir vienīgais bērns. Visticamāk, jau tuvākajā laikā viņam tiks atrasts aizbildnis. Jau šodien sāktas sarunas ar zēna radiniekiem, kas turpmāk par viņu varētu parūpēties.

Māte alkoholiķe policijas redzeslokā nonākusi vairākkārt, tomēr ne reizi vēl saistībā ar rūpēm par bērnu. Ar bāriņtiesu viņa līdz šim saskārusies vien pirms dažiem gadiem, kad kārtoja laulības šķiršanas dokumentus.

Ķekavas bāriņtiesas vadītāja akcentē, ka gadījumi, kad tik mazs bērns aizbēg no mājām, ir ļoti, ļoti reti.

Video:

TOP komentāri

 • Laura Teivāne
  +1 +1 0

  Laura Teivāne

  Māte sastrīdas ar piecgadīgo bērnu?
  Kas tas par argumentu?
 • vita
  0 0 0

  vita

  100% ka kaimiņi vai līdzcilvēki jau sen zināja, ka sieviete ir dzèrāja un ka viņa audzina puiku. Tik mazs bērns no mātes nemūk vienreizēja gadījuma dēļ. Bet apkārtējie klusē un neliekas ne zinis. Jau sen šādai ģimenei bija jābūt bāriņtiesas redzes lokā.
 • kaktuss
  0 0 0

  kaktuss

  tagad jau beerniem neko nedriikst pateikt-tuuliit vinji zina,ka sodiit nevar un tad saakas represijas pret vecaakiem un kaimijniem.Es ar to probleemu ,,karoju'' visu vasaru.Beerni vieni pashi salasaas baraa un tieshi pie muusu maajas,durvis klaudz nepaartraukti,diendusaa ieliksies paguleet--ij nedomaa.Pa ielas braucamo dalju beerni bljaudami un nelabi kjeerkdasmi dziivojas liidz melnai tumsai.Mani aizraadiijumi netiek uztverti nopietni.Maateeem viss vienalga-vinja ir darbaa prom uz 10 stundaam.NERVI MAN IR PILNI.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl