Baložos piecgadīgs bērns naktī aizbēg no dzērājas mātes

3 komentāri
Baložos piecgadīgs bērns naktī aizbēg no dzērājas mātes
Foto: LETA

Policijas darbiniekiem pagājušajā naktī kārtējo reizi bija jā meklē pazudis bērns. Šoreiz incidents notika Baložos, kur kāds piecgadnieks aizbēga no piedzērušās mātes. Pēc vairāku stundu meklējumiem zēns tika atrasts pie paziņām.

Pēc tam jau atklājās, ka bērna māte ir pamatīgā alkohola reibumā. Kopš bērna pazušanas bija pagājusi gandrīz stunda. Ķekavas novada pašvaldības policisti stāsta, ka bērna māte spējusi paskaidrot, ka sastrīdējusies bērnu, un tad viņš aizmucis. Uzreiz pēc informācijas saņemšanas nekavējoties tika sākta piecgadīgā bērna meklēšana. Tika apzināti tuvumā mītošie sievietes un bērna radinieki. Pēc vairāku stundu meklēšanas aptuveni četros no rīta piecgadnieks atradās pie kādas bērna mātes paziņas.

Par notikušo policija informēja bāriņtiesu, kas bērnu nekavējoties nogādāja aprūpes iestādē.

Piecus gadus vecais zēns mātei ir vienīgais bērns. Visticamāk, jau tuvākajā laikā viņam tiks atrasts aizbildnis. Jau šodien sāktas sarunas ar zēna radiniekiem, kas turpmāk par viņu varētu parūpēties.

Māte alkoholiķe policijas redzeslokā nonākusi vairākkārt, tomēr ne reizi vēl saistībā ar rūpēm par bērnu. Ar bāriņtiesu viņa līdz šim saskārusies vien pirms dažiem gadiem, kad kārtoja laulības šķiršanas dokumentus.

Ķekavas bāriņtiesas vadītāja akcentē, ka gadījumi, kad tik mazs bērns aizbēg no mājām, ir ļoti, ļoti reti.

Video: