Komentāri

Bezbiļetnieku skaits Rīgā ir samazinājies, un nozares eksperti pieļauj, ka viens no galvenajiem iemesliem varētu būt lielie sodi.

Ja martā pieķerto bezbiļetnieku skaits krietni pārsniedza 6 000, tad jūnijā sods piemērots nedaudz vairāk kā 5300 pārkāpējiem. To varot izskaidrot gan ar to, ka siltajā gada laikā cilvēki pamet Rīgas ielas, gan ar sodu palielināšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ja agrāk bija tā, ka viņi plūda pūļiem, tagad ir tā, ka citkārt visu dienu nobraukāju un gadās, ka reti kādu sastopu bezbiļetniekus,” teic Rīgas Satiksmes kontrolieris Mārtiņš Cērpa.

Rīgas satiksmē nav statistikas, kas raksturo vidējo bezbiļetnieku, bet kontrolieru novērojumi liecina, ka visbiežāk tie ir cilvēki, kuri par biļeti nemaksā principa pēc, nevis tādēļ, ka to nevar atļauties.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl