Bagātākie cilvēki Latvijā joprojām ir baņķieri

2 komentāri

Pirmās divas miljonāru topa vietas ieņem AB.LV bankas īpašnieki Oļegs Fiļs un Ernests Bernis, katra bagātība palielinājusies par vairāk nekā 18,79 miljoniem eiro.

Trešajā vietā ir lielākais Rietumu bankas akcionārs Leonīds Esterkins, ceturtajā – informāciju tehnoloģiju kompānijas ”Mikrotīkls” līdzīpašnieks Arnis Riekstiņš, bet piektajā – Rietumu bankas otrs lielākais akcionārs Arkādijs Suharenko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tops rāda, ka miljonāri 2012. un 2013. gadu Latvijā varēs atcerēties kā stabilitātes periodu, vienlaikus rekordpeļņa arī nav gūta.

Topā sāk atgriezties nekustamā īpašuma jomas pārstāvji, kuri vienlaikus lielā skaitā atrodami arī lielāko zaudētāju sarakstā. Veiksmīgi bijuši arī mežsaimniecības, kokrūpniecības, lauksaimniecības un loģistikas nozares pārstāvji. Pēdējos gados ātrās peļņas guvējus topā atrast grūti. Iezīmējies arī vidējais miljonāra portrets: pusmūža vīrietis. Sievietes miljonāres sastopamas daudz retāk, turklāt viņas mēdz biežāk likt olas vienā groziņā, proti, atšķirībā no stiprā dzimuma pārstāvjiem viņām pieder mazāks skaits uzņēmumu.

Pērn lielāko summu – 38,24 miljonus eiro – zaudējusi uzņēmēja Larisa Sviridova. Zaudējumus cietušas visas piecas viņai piederošās kompānijas, tostarp “Delfīns partneri”. Nākamie lielākie zaudētāji no viņas krietni atpaliek. Nākamajā gadā lieklākos pelnītājus par zaudētājiem varētu padarīt nule kā ieviestās Krievijas sankcijas, kas var kļūt par klupšanas akmeni šogad topā esošajiem lauksaimniecības un loģistikas uzņēmumiem.

TOP komentāri

  • kants janeks 2003 gada knab jaunie laiki
    0 0 0

    kants janeks 2003 gada knab jaunie laiki

    latvija ir pie varas sizofreniki vini iznide zemniekus pat nogalina ar medikiem,no sakuma likas nesaprotami bet tad sakas piedalijos knaba konkursa iebruka policija nospradija piemeta ieroi ipasumu parakstija naudas uz policiju to veica vini pasi izsludinot visas iestades onkb man injekceja medike no sakuma ietuviete kkla psihorop vielu taja laika ari britnijaij spirsaij ta izdarija latvijas drosibas dienests pavilosta inspektors drosibas dienests iznicinaja manu biznesu es biju tikaij zemnieks visus mezus parnema banditi valsts uzpirktas personas ,iejot ekspertii iedva indi gadu needu par acim teceja ka lime aknas liesa nestradaja veders bija zils,izdzivoju ar streptocida pulveru vini speciali uzlika aptieka pulveri par receptem sodien butu janomirst,latvijas republika iznicinaja manu uznemumu 200hektr ipasumus mezus dabuju pardot viiem izinots ar policiju laij neko nedo tadu likumu pat nau aizputes drosibas dienests bergamnis ar martinsoni ir sajukusi prata laij ierosinatu kriminalietu 109 pantu 2 dalu vini viltoja robeza planu ko es parakstiju ansonam savam mezsargam par mucinam es parakstam pievilku krustinu ta es zinu kad martinsone viltoja parakstu nesakrit ar parakstiem ir krustins,es pec tam nostradaju apsardzes ur sutija bandroles no drosiba dienesta salklaficejumus vienmer atlaida pedejo reiz nostradaju feniks kur man nodeva pasa apsarga prieksnieks antonovs sergejs feniksa alfora apsarga prieksnieks tagad vins kalmarus zvejo aizmuka vini nogalinaja brali un ar kokali izdomaja izpiest 60.oooevro no mantiniekiem brali notureja buri un noslicinaja ar sluteni vana alfora vins vispar nevienam nebija ne parada pat centa
  • k

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl