Komentāri

Babītes ezera apmeklētājus, it īpaši makšķerniekus, satraukusi aizlieguma zīme atrasties tā teritorijā. Kā izrādās šo zīmi uzstādījuši vides aizstāvji, jo šajā apkaimē mīt aizsargājamu putnu sugas, kas pakļautas iznīcībai, vēsta Bez Tabu.

Vietējiem makšķerniekiem šis notikuma pavērsiens šķiet diezgan kaitinošs, un viņi uzskata, ka zīmei nevajadzētu traucēt viņu nodarbēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, aizliegumu ienākt un iebraukt teritorijā uzstādījuši vides aizstāvji, kuri vēlas pasargāt ezera apkārtnē mītošās putnu ģimenes.

Jautājumus raisa zīmes uzstādīšanas veids, jo tā vienkārši ir iekarināta trosē starp diviem kokiem, kas nav likumīgi. Vides aktīvisti šādu rīcību skaidro ar to, ka uzstādot to uz staba kā pierasts, parasti nepaiet ne pāris dienas, kad kāds to jau ir nolauzis un iznīcinājis.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl