Komentāri

Lai arī Rīgas piena kombināta ražotajam Ekselence saldējumam ir mainījies sastāvs un līdz ar to arī – kvalitāti apliecinošā zīme uz tā, ražotājs akcentē, ka tagad saldējumam ir uzlabojusies konsistence.

“Tika mainītas tikai pārtikas piedevas, un tas arī viss – pārējais sastāvs ir palicis nemainīgs, produkts vēl aizvien ir no Latvijā ražota piena, krējuma. Produkts lielā mērā nav mainīts,” stāsta Food Union Kvalitātes departamenta vadītāja Inese Žēpere.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa akcentē, ka tagad produkts esot kļuvis “krēmīgāks, to vieglāk ielikt deserta trauciņos, vieglāk lietojams, konsistence ir uzlabojusies”.

Tikmēr Latvijas pārtikas kvalitātes uzraugs aicina nepaļauties uz kvalitātes zīmēm – tās veikalu plauktos atrodamajiem produktiem ir daudz un dažādas, taču Latvijā un Eiropā uzraugi ir atzinuši zīmes par bioloģisko lauksaimniecību produktiem. Savukārt Latvijā ir arī zaļā un bordo karotīte, kas ražotāju produktiem tiek piešķirta saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem.

Skaties foto!

”Uzlabotajiem” Ekselences saldējumiem pievienotas veselībai kaitīgas vielas

“”Uzlabotā” Plombīra Ekselence ir ar taukskābju mono un diglicerīdiem, baltās akācijas un guāra sveķiem, karaginānu. Iepriekš bez šī varēja iztikt. No sastāva izņemta ciete, rīsu milti, citrusaugļu šķiedrvielas, inulīns un piena olbaltumvielas,” raksta kāds satraukts Facebook lietotājs un saldējuma Ekselence ēdājs.

Šeit pieejams detalizētāks ražotāja skaidrojums par vielām, kas pievienotas saldējumam.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl