Komentāri
Aviokompānijas atkal pārsteidz – uz pavisam īsu brīdi parādījušās lētas biļetes uz ASV un Āziju
EPA/LETA

Brīvdienas Ņujorkā, Pekinā vai Losandželosā? Izrādās, ka, pērkot aviobiļetes naski jo naski, tas ir iespējams pat zem 300 eiro abos virzienos – proti, šobrīd aviokompānija SAS piedāvā atlaides uz vairākiem galamērķiem ASV un Ķīnā.

Lidojuma cenā ietilpst nodokļi, obligātās maksas, nododamā bagāža + rokas bagāža.

Visus iespējamos datumus galamērķiem iespējams apskatīt portālā TravelFree.info. Pieejamo datumu šobrīd ir daudz, tā kā ikvienam interesentam ir iespēja iegādāties sev vēlamos lidojuma datumus.

Cik šādas lētās biļetes ir bieži un vai šāda cena ir ”normāla”?

Ja ikviens no mums nesekotu līdzi aviokompāniju akcijām ik dienas, tad šo cenu uz Ameriku un Āziju par 283 eiro droši var nodēvēt par Error Fare.

Šāda cena nav bieža parādība, bet retu reizi mēdz būt. Cenas lidojumiem pēdējā gadā ir kritušās sakarā ar degvielas izmaksu samazinājumu. Sakarā ar to, aviokompānijas var ”nolaist” cenu līdz nebijušiem apmēriem, īpaši vēl uz tik maziem tirgiem, kā Baltija, kur pirktspēja nav liela sakarā ar iedzīvotāju skaitu un algu līmeni Eiropā. Kā vēl viens faktors minams, ka lidojuma periods ir no janvāra līdz marta beigām, kad visa gada griezumā aviobiļetes ir vislētākās.

Naktsmītnes

Ķīnā naktsmītnes iespējams rezervēt pat par pāris eiro, bet ASV tas atkarīgs no pilsētas, lokācijas vietas, gan arī cik laicīgi tās rezervē. Lai nepārmaksātu par nakšņošanu, uzzini, kā atrast lētas naktsmītnes ceļojot.

Lasi vēl