Komentāri
Aviokompānija Ryanair ievieš izmaiņas lidojumu reģistrācijā, kas padarīs to piņķerīgāku
AFP/LETA

Īrijas lēto ceļojumu aviokompānija Ryanair ieviesusi jauninājumu lidojumu reģistrācijā – turpmāk pasažieriem nāksies avioreisam reģistrēties četras dienas pirms lidojuma nevis septiņas, kā tas bijis līdz šim. Tas sarežģīs lidošanu ceļotājiem, kuri pavada ārzemēs līdz nedēļu ilgu laiku un ir raduši uzreiz reģistrēties gan reisam turp, gan atpakaļ.

Proti, līdz šim Ryanair lidojumiem varēja reģistrēties septiņas dienas pirms lidojuma, kas daudziem ceļojumiem atviegloja vienu no rūpēm – reģistrāciju abiem lidojumiem varēja veikt ar vienu piegājienu. Ja ārzemēs tika pavadīta tikai nedēļa, tad bija iespēja uzreiz reģistrēties gan lidojumam turp, gan – atpakaļ. Taču tagad Rynanair ieviesis jaunu kārtību – reģistrēties lidojumam var četras dienas pirms lidojuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa gan, vēl aizvien paliek iespēja reģistrēties lidojumam arī ātrāk – piemaksājot sešas Lielbritānijas mārciņas (6,6 eiro) par sēdvietas rezervāciju, lidojumam var reģistrēties mēnesi pirms reisa.

Ja pasažieris aizmirsis reģistrēties lidojumam internetā, tad to var arī izdarīt uz vietas – par 45 Lielbritānijas mārciņām (50 eiro).

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl