Komentāri

Baiba ar līnijdejām saistīta 14 gadus un ir saistīta ar vairākiem kolektīviem. Dejotāji cītīgi strādājuši, lai novembrī piedalītos starptautiskā līnijdeju festivālā Turcijā. Viena no dejotājām saslimusi un festivālā piedalīties nevar. Tad arī sākušās problēmas ar iegādāto aviobiļeti. 

”Mēs internetā jau februārī nopirkām biļetes uz novembra mēnesi, bet, kurš cilvēks var iedomāties, ka viņš paliks tik slims, ka nekādi netiek vesels.[..] Vasarā sākām interesēties, kādas būs iespējas,” norāda līnijdeju pasniedzēja Baiba.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saslimušās dejotājas vietā gatava braukt cita dejotāja, kura ir ar mieru segt biļetes pārreģistrācijas izdevumus, tomēr aviokompānija tam nepiekrīt.

”Vispār visām aviokompānijām ir tādi noteikumi – viņi atgriež naudu par to biļeti. Ja mēs atgriezīsim naudu par to biļeti, mums jāizdod biļete pēc jauna tarifa,” norāda aviokompānijas ”Turkish Airlines” mārketinga daļas vadītājs Latvijā, Sergejs Ņižņiks.

Dejotāja biļeti nopirka par aptuveni 300 eiro, savukārt jauna biļete izmaksā vairāk nekā 400 eiro. Izrādās, ka katrai lidsabiedrībai noteikumi atšķiras.

Vairāk skatieties TV3 raidījuma Bez Tabu sagatavotajā sižetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl