Aviobiļešu cenas uz Parīzi, Berlīni un Briseli nokritušas sen neredzēti zemu

2 komentāri
Aviobiļešu cenas uz Parīzi, Berlīni un Briseli nokritušas sen neredzēti zemu
Sathish J / Flickr

Iespējams, tieši terorisma draudu dēļ būtiski kritušas vairāku aviokompāniju biļešu cenas uz Eiropas lielākajām pilsētām, novērojis portāls Skaties.lv.

Piemēram, lidojumi no Rīgas uz Parīzi abos virzienos ar vienu no zemo cenu aviokompānijām Wizzair decembrī iespējams iegādāties pat par 19 eiro. Savukārt Ryanair lidojumu no Rīgas uz Vācijas galvaspilsētu Berlīni iespējams iegādāties, sākot no pieciem eiro.

Tāpat cenu samazinājums vērojams arī, piemēram, Ryanair pasažieru reisā no Oslo uz Beļģijas galvaspilsētu Briseli, kur tagad izsludināta ārkārtas situācija. Viena no zemo cenu aviokompānijām lidojumu vienai personai piedāvā, sākot no 1,30 eiro.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka terorisma draudu dēļ Briselē vairākas dienas ir saspringta situācija, turklāt arī otrdien pilsētā būs augstākais terorisma draudu līmenis, kas varētu turpināties līdz pat nākamajai nedēļai.

Foto – Briselē ārkārtas situācija:

Savukārt, piemēram, Berlīni patlaban pārpludinājuši patvēruma meklētāji no Austrumu valstīm. Berlīnē šo cilvēku patlaban ir tik daudz, ka sākusi parādīties nopietna mājokļu problēma – Vācijai trūkst mitekļu, kur visiem cilvēkiem apmesties.

Parīzieši: terorakti mūsu nāciju nav salauzuši, bet padarījuši vienotāku

Pēc teroraktiem Parīzes ielās patrulē tūkstošiem policistu un karavīri ar automātiem rokās. Lai gan vietējo izjūtas par savu drošību atšķiras, viņi apgalvo, ka šie uzbrukumi nav viņus salauzuši, bet gluži pretēji – padarījuši vēl vienotākus.

2 komentāri