Komentāri

Viena trešā daļa no Latvijā ceļu satiksmes negadījumos bojāgājušajiem ir gājēji, atzina atbildīgās amatpersonas.

Galvenie ceļu satiksmes negadījumu cēloņi ir pārgalvība, ātruma pārsniegšana, neuzmanība, gājēju atrašanās uz brauktuves tiem neparedzētās vietās, kā arī alkohola lietošana pirms sēšanās pie stūres, atzina Valsts policijas Prevencijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: LETA

Foto: LETA

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis:
Avārijās vainojams nevis policistu trūkums, bet gan tas, kādā stāvoklī šoferi sēžas pie stūres.

Šogad ceļu satiksmes gadījumos dzīvību zaudējuši 119 cilvēki, kas ir par 17,8% vairāk nekā pērn attiecīgajā laika posmā. Šis gads iezīmējies ar tendenci, ka vienā avārijā iet bojā uzreiz vairāki cilvēki.

Portāls SKATIES jau ziņoja, ka Saeimā iesniegti grozījumi, kas paredz palielināt sodus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Sodus varētu palielināt būtiski tiem, kuri atkārtoti pārkāpuši atļauto ātrumu par vairāk nekā 20 kilometriem stundā, iepriekš stāstīja satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

Paredzams, ka tuvākajā laikā noslēgsies arī pieteikšanās konkursam par 20 stacionāro fotoradaru iegādi. Izskanējis, ka pirmie fotoradari uz ceļiem parādīsies līdz gada beigām.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl