Avārija pie Dzelzavas un Ulbrokas ielas krustojuma

Komentāri

Rīgā uz ceļiem šobrīd veidojas apledojums, tādēļ radot ļoti apgrūtinātus braukšanas apstākļus autovadītājiem. TV3 Ziņas novēroja avāriju pie Dzelzavas un Ulbrokas ielas krustojuma. Cietusī automašīna bija noslīdējusi no ceļa un notriekusi ceļazīmi.

Ņemot vērā laikapstākļus, kad temperatūra pa dienu svārstās ap nulli, bet no rīta bijis sals, uz ceļiem var strauji veidoties apledojums. Šoferiem šādos laikapstākļos jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties atbilstošu ātrumu, un jācenšas ievērot lielāku distanci no priekšā braucošās automašīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka ceļi daudzviet apledos. Gaidāma arī dūmaka. Mērens dienvidrietumu vējš pāries rietumu vējā.
Gaisa temperatūra pēcpusdienā būs 0…+3 grādi, valsts austrumos vēl līdz -4 grādiem.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl